Práce z domu jinak

Práce z domu jsou nejen stále žádanější formou přivýdělku, ale již plnohodnotnou formou zaměstnání

Díky počítačům, tabletům a dokonce chytrým telefonům je možné řadu prací dělat prakticky kdekoli. 

Už i k nám pronikl z USA a dalších končin pojem mikro-práce
(z angličtiny micro-works). Jde o zcela nové odvětví nabízení
a poskytování služeb.

Tento trh je využíván čím dál tím větším množstvím jedinců, kteří začínají chápat, že roste poptávka po pracech, které je možné provádět na počítači a to od překladů a programování, tvorbu internetových stránek (a často jen o jejich drobné úpravy) dle potřeb firem, které zjistily, že než platit stálého pracovníka, je možné si jej najmout pro práci na dálku. 

Tisíce lidí si vydělávají nejen podobnými mikro prace - mi, ale i často mnohem kreativnějšími činnostmi. Vášnivý turista nabízí natočení krátkého videa na vrcholku hory či v jiném a často exotickém prostředí, kde ukáže logo firmy, která si ho pro tuto práci najala.

Mnozí milovníci hudby nabízí, že do textu písně zahrnou Vaše jméno, nebo jméno oslavence, kterému chcete píseň věnovat. Někteří nabízí přímo složení písně či alespoň reklamního sloganu. 

Jiní nabízí, že na klavír zahrají relaxační hudbu, při které si opravdu zrelaxujete mysl i nervy.

Pokud jste na stránkách JVP sledovali e-mailový seriál o affiliate marketingu, tak asi víte, že firmy jsou ochotny Vám platit za to, že je zviditelníte třeba na youtube.com tím, že natočíte s pomocí mobilního telefonu reklamu na jejich produkt. Takzvané unboxing - natočení rozbalení produktu je jednou z možností. 

Stoupá počet lidí, kteří umí tvořit, ale neumí popsat své produkty a proto si najímají tzv. copywritery. Za jednu stránku textu je možné dostat zaplaceno sto i více korun.

Zkušený copywriter si může říci i o tisíce. A možná by Vás překvapilo, že je zájem o texty, které jsou spíše vyprávěcího stylu, než o suché popisy, na které nikdo nereaguje.

Právě moudří podnikatelé, kteří to již zjistili, si najímají pomoc lidí z oblasti mikro práce na psaní od krátkých textů na Facebooku, po výše uvedené komplexnější služby. 

A nejenom podnikatelé využívají mikro pracovníků

Může Vás překvapit, že mnozí firemní pracovníci se pod tlakem z blížícího se termínu odevzdání práce vrhají do hledání právě volného mikro-pracovníka, který jim vyhledá data, napíše zprávu dle zadání či připraví prezentaci v PowerPointu z dodaných bodů. 

A toho mnozí využívají a nabízejí rychlé dodání za příplatek. 

Nejen mladí lidé jsou ochotni nabídnout něco neobvyklého, jako to, že napíší do písku u moře vyznání Vaší milé a natočí to na video, které Vám obratem pošlou i s hudebním podkresem, který lze jakožto Royalty free použít. 

Osobně zaměstnávám řadu mikro pracovníků z USA, UK, Skotska, ale i třeba Filipín. 

Prázdninová sleva 75% na komplet

Jak workshop, tak rozšiřující e-programy JVP, NP, VR a GE jsou určené jak pro jednotlivce, tak pro firmy. Obsahy bonusů najdete na AKCE

Zejména na východě je pracovní síla mnohonásobně levnější.
Tak jsem například platil jen po cca 10 - 15 dolarech za stránku nakresleného komiksu pro můj on-line trénink Anglicky Fantasticky. 

Mnohem více jsem však platil za hlasy rodilých mluvčích. Jakkoli jsem získal pro spolupráci američana, který mi za 5 dolarů namluvil i kolem 7 minut textu, za britské hlasy jsem platil kolem 5 dolarů za 1 minutu. 

Stačí tedy vzít ideu, kterou máte a nechat ji zpracovat lidmi, kteří se dané oblasti věnují. Ohromující výhodou je cena, která je často jen malým zlomkem toho, kolik byste platili u firmy, která se na takové práce specializuje. 

Fantastické je, když si uvědomíte, že nezaměstnanost je vlastně možná pouze v případě, že lidé nevědí o ohromných příležitostech, které přinesl internet. 

Už i v Česku existují různé možnosti, jen pár z nich je však vysoce profesionálních a doporučení hodných. Budete-li na správných místech budete na tom vydělávat. 

Jak řekl Bill Gates: "Rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými spočívá ve schopnosti pracovat s informacemi." Ostatně právě on za tyto příležitosti také z velké části může. A může i za to, že jsem se po roce 2000 vrhl do využívání počítače jakožto nástroje zisku. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg

Protože v e-programu s videi Jak vydělat peníze prozrazuji naprosté detaily pro podnikání třeba z chalupy, tvorbu úžasně vypadajících a funkčních produktů, které můžete vytvořit a hlavně o které se lidé poperou, proto máte možnosti, které jsem já neměl (kolem roku 2001) když jsem začínal podnikat s pomocí internetu. Systém JVP se připravuje znovu k vydání za speciálních podmínek, které se dozvíte brzy. 

Prakticky 100% si proto můžete realizovat přání o povolání snů ( Pochopitelně existují určitá omezení, nemůže kdokoli dělat astronauta, ale v principu můžete, pro co se rozhodnete, stačí být díky JVP v obraze.)

Můžete buď jen pracovat pro druhé, pro přivýdělek, či plně jako mikro-pracovník a dělat práce z domu, anebo z domu či jen po telefonu můžete doslova řídit velký byznys. Bude to však fungovat bezpečně pouze tehdy, pokud budete využívat mikropracovníky například z Fiverru a tedy budete investovat malé částky a tak budete bez rizika ztrát desítek i stovek tisíc.

Je lepší rozjet podnikání bezpečně v malém a pak jej zvětšovat, než vložit desítky tisíc i více do vize, která selže, protože nemáte dostek zkušeností. I kdyby Vás učil mistr světa v podnikání, tak to nezaručí úspěch, zrovna tak, jako nebudete hned hrát dokonale na housle i kdybyste se učili od houslového virtuosa. Chybky vždy budete dělat a proto je lepší dělat malé, než velké chyby, které by Vás zruinovaly. To je i filozofie systému Jak Vydělat Peníze, která obsahuje to nejdůležitější pro to, abyste se vyhnuli riziku a pojistili si úspěch. 

Jste-li zapsaní pro odběr informací, pak se můžete těšit na podrobnosti o tom, kde se můžete zaregistrovat (často stačí jen email či přihlášení přes Facebook) a kde začnete vydělávat na této ohromné příležitosti a přitom si budete plnit více a více snů. 


banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg

Každý člověk prodává.
Prodáváme své myšlenky druhým, když komunikujeme.
Chceme, by nás slyšeli druzí, i například naši nejbližší 
a přijali od nás = koupili radu, zkušenost, doporučení. Chceme,
aby nám naslouchali
lidé v zaměstnání.

O tom JVP není, ale jsou to užitečné příklady pro pochopení následujícího: 

Mnoho schopných lidí neumí prezentovat a tedy prodat užitečné zkušenosti, službu
a tak jsou odkázání na práci
v zaměstnáních, kde jsou však svázáni cenami
a tedy platem, který jim neumožňuje žít tak, jak si zaslouží.

Systém JVP přináší nejen osvobození, ale možnost zvyšování a násobení zisku. 


JVP systém je pouze pro poctivé podnikatele: 

vinaře 

fotografy 

trenéry 

cvičitelky 

soukromé lékaře 

veterináře 

kadeřnice

optiky 

účetní 

řemeslníky 

hudebníky 

chovatele 

učitele

kouče 

krejčí 

grafiky 

vynálezce 

zlepšovatele 

osobnosti 

maséry 

terapeuty 

psychology 

psychiatry 

spisovatele 

reportéry 

kluby

podnikatele 

právníky 

stomatology

obchodníky 

majitele internetových
stránek 

majitele restaurací 

zahradnictví 

květinářství 

autoservisů 

sportovních servisů 

fitcenter 

rodinné firmy 

stavbyvedoucí 

divadla 

herce 

kapely 

tanečníky

zlatníky 

klenotníky 

šperky 

programátory

designery 

vydavatelství 

návrhářky

architekty 

projektanty 

...

pro kohokoli,
kdo již podniká
či se
teprve chystá
podnikat.


S JVP budete
100% úspěšnější

Ať jste lékař či truhlář, 
kouč či pedikérka,
podnikáte-li
v jakékoli oblasti,
tak získáte více
lepších klientů.

Kdyby JVP znali
účastníci reality
show Den D,
tak by se
nepotřebovali
podřizovat 
finančním 
podmínkám
investorů. 


JVP je 
pro firmy
prakticky libovolné
velikosti a zaměření. 

JVP zároveň pomůže
jednotlivcům
a malým týmům
překonat
velké společnosti.