Mozek podnikatele

od Libor Činka
(Praha)

Ivan Pilný a výjimečně zhypnotizovaný Libor Činka

Ivan Pilný a výjimečně zhypnotizovaný Libor Činka

Už jste viděli zhypnotizovaného hypnotizéra?
Ti, kteří mne znáte, tak víte, že jsem psychoterapeut, respektive hypnoterapeut a vedu kurzy hypnózy.

Kdybyste mne viděli ve čtvrtek 17. května při rozhovoru s Ivanem Pilným známým z reality show Den D, tak byste viděli zhypnotizovaného hypnotizéra. Ivan Pilný (zakladatel české pobočky společnosti Microsoft) mne svým vyprávěním, svými zkušenosti a hlavně zápalem uvedl do transu, kde jsem takřka viděl budoucnost. Z jiného úhlu pohledu hovořil o věcech, kterými se zabývám. Hovořil o moderních metodách měření činnosti mozku, o důležitosti pro jakéhokoli podnikatele využívat a rozvíjet maximálně potenciál a kreativitu, kterou lidský mozek disponuje.

Fascinovalo mne to, jak jsou si vzájemně blízké myšlenky nejúspěšnějších podnikatelů na světě. Podnikání budoucnosti je odlišné od podnikání, které většina lidí zná. Na cestu "podnikání jinak" jsem se vydal již v po roce 2001 a začal se učit od světových špiček.

Největšími překážkami byly zpočátku ty psychické, vytvářené mými známými, kteří mne zrazovali od mých a pro ně "šílených" nápadů. Tenkrát jsem netušil, jak ohromně daleko se dostanu. Nyní jsem rád, že jsem ignoroval slova pochybovačů a zastánců tvrzení, že podnikat poctivě a vydělávat velké peníze se nedá. Postupně jsem díky ověřování naučeného v zahraničí v praxi mohl začít i radit i těm, kteří za mnou přišli s podnikatelskými problémy. Proto chápu zkušenosti Ivana Pilného z natáčení Dne D a utrpení, které tam jako profesionál prožíval při stovkách prezentací lidí, kteří nemají ani ponětí o podnikatelské realitě a o tom, jak se dělá špičkový byznys. Jedním z jeho klíčů je dělat věci zcela jinak než 99% podnikatelů.

V rozhovoru s Ivanem Pilným jsem si znovu mohl potvrdit svou zkušenost, že úspěšní jsou často překvapivě skromní a ochotní se podělit o své zkušenosti. To, co je zejména odlišuje od průměrných, je jejich laserově ostré zaměření na svůj sen, opření vize o zem (tvrdá marketingová data a naslouchání radám praktiků), využívání špičkového Know-How, učení se od nejúspěšnějších praktiků a vytrvalost na cestě k cíli.

Pro ty z Vás, kteří chcete ještě o kousek vylepšit využívání mého systému Jak Vydělat Peníze, velmi doporučuji knihy Ivana Pilného Příště spadni líp jejíž obsah najdete na obsah PSL případně knihu Jak si říct o peníze - Připravte se na svůj Den D.Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka
kouč, hypnoterapeut, specialista na vytváření vnitřního i vnějšího bohatství

Komentáře k Mozek podnikatele

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Sep 21, 2016
Hodnocení
starstarstarstarstar
Fantastické - celá stránka a táto vsuvka - už iba tie názvy noproste paráda...
od: Štefan

Vynikajúce a inšpiratívne informácie, ako aj ukážky - ma naviedli k rozhodnutiu pustiť sa do práce podľa vzoru JVP som rád, že som natrafil na správneho človeka - a Mozek podnikatele si určite kúpim i ja!

Jul 01, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
úspěch
od: Mirka

Jak být úspěšná v podnikání

May 23, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Nápad
od: Anonymous 1

skvělý

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu