Dropbox

Prázdninová sleva 75% na komplet

Jak workshop, tak rozšiřující e-programy JVP, NP, VR a GE jsou určené jak pro jednotlivce, tak pro firmy. Obsahy bonusů najdete na AKCE

Víte, jak mít bezpečně uložené informace, být datově nezranitelní? Pak Vás nepoloží ani krádež mobilu, počítače či povodeň.

Zrovna nedávno jsem s hrůzou zjistil, že jsem si smazal i z koše počítače důležitá data. Naštěstí jsem si vzpomenul, že zrovna ty jsem dal do Dropboxu. Stačilo párkrát kliknout a Dropbox je zrekonstruoval. A určitě se dokážete vcítit do toho, jaké to je, když Vám spadne kámen ze srdce. 

Dropbox je opravdu záchrana. Potřebujete někomu něco poslat a je to příliš velké na emailovou přílohu? Odeslání může být otázkou pár vteřin. Dáte soubor do složky Dropbox ve Vašem počítači a zvolíte formu sdílení. Konec problémů typu: Vy, nebo někdo kdo si Vámi posílá data, zapomenul či zaměnil USB s daty a ta nebyla k dispozici. Ale je toho více. Potřebujete kolegům poslat obrázky, dokumenty,videa? Začínáte budovat internetové podnikání a posíláte si s grafikem, programátorem, copywriterem či kýmkoli zapojeným data? Možná Vám stačí mít svoje data pro sebe kdykoli a kdekoli. S Dropboxem budete mít potřebná data kdykoli na jakémkoli počítači, tabletu či mobilu a to kdekoli na světě. 

Co je to Dropbox? 

Je to webové úložiště, ke kterému máte přístup odkudkoli a které Vám umožní snadno ukládat a sdílet důležité soubory a složky s ostatními pomocí synchronizace souborů. Už základní verze zdarma velmi omezí potřebu přenášet soubory mezi počítači flashdiskem či jinak.

Posílání souborů je snadné a bez stresu. Můžete posílat samostatné soubory či sdílet i obsáhlé složky. Dropbox je skvělou alternativou ke klasickým přenosným mediím a dalším podobným formám přenosu dat emailové přílohy. 

Výhody Dropboxu pocítíte hned po chvilce používání a to tím spíše, máte-li porovnání s konkurenčními službami. Dropbox podporuje značný počet platforem od stolního počítače až po mobilní telefony. Nabízí kolem 10 klientů pro tyto platformy: Microsoft Windows, Mac OS a Linux a také pro chytré mobilní telefony platforem Android, iPhone, iPad a BlackBerry. 

Existují dvě verze – zdarma nebo placená pro více prostoru na soubory.  

Dropbox používá model financování Freemium, což znamená, že v základním provedení poskytuje nenáročným uživatelům zdarma 2GB úložiště s omezením datových přenosů na 20 GB za den. U placených účtů je tento limit značně navýšen.

Proč jsem si zamiloval Dropbox

Dropbox umožňuje jednoduše vložit jakýkoliv soubor do synchronizované složky Dropbox ve správci souborů ve Vašem počítači, tím dojde i k nahrání tohoto souboru do webového úložiště a rozšíření na všechna synchronizovaná zařízení. Můžete tak odeslat data přímo přes webové rozhraní a webový prohlížeč. 

Dropbox funguje jako úložiště souborů, ale hlavně je zejména zaměřen na jejich synchronizaci a sdílení. Navíc podporuje historii revizí, takže smazané soubory ze složky Dropbox mohou být kdykoliv obnoveny. Dojde-li ke změně souboru v synchronizované Dropbox složce, automaticky dojde k synchronizaci na ostatní synchronizovaná zařízení. Výhodou je to, že se synchronizuje pouze část souboru, která se změnila, tak Dropbox omezuje využívání internetu na minimum. S Dropboxem můžete být klidní, protože podporuje bezpečnost dat tím, že je úložiště šifrováno. A jak jsem psal hned v úvodu, i smazaná data lze zrekonstruovat během chvilky.


banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg

Každý člověk prodává.
Prodáváme své myšlenky druhým, když komunikujeme.
Chceme, by nás slyšeli druzí, i například naši nejbližší 
a přijali od nás = koupili radu, zkušenost, doporučení. Chceme,
aby nám naslouchali
lidé v zaměstnání.

O tom JVP není, ale jsou to užitečné příklady pro pochopení následujícího: 

Mnoho schopných lidí neumí prezentovat a tedy prodat užitečné zkušenosti, službu
a tak jsou odkázání na práci
v zaměstnáních, kde jsou však svázáni cenami
a tedy platem, který jim neumožňuje žít tak, jak si zaslouží.

Systém JVP přináší nejen osvobození, ale možnost zvyšování a násobení zisku. 


JVP systém je pouze pro poctivé podnikatele: 

vinaře 

fotografy 

trenéry 

cvičitelky 

soukromé lékaře 

veterináře 

kadeřnice

optiky 

účetní 

řemeslníky 

hudebníky 

chovatele 

učitele

kouče 

krejčí 

grafiky 

vynálezce 

zlepšovatele 

osobnosti 

maséry 

terapeuty 

psychology 

psychiatry 

spisovatele 

reportéry 

kluby

podnikatele 

právníky 

stomatology

obchodníky 

majitele internetových
stránek 

majitele restaurací 

zahradnictví 

květinářství 

autoservisů 

sportovních servisů 

fitcenter 

rodinné firmy 

stavbyvedoucí 

divadla 

herce 

kapely 

tanečníky

zlatníky 

klenotníky 

šperky 

programátory

designery 

vydavatelství 

návrhářky

architekty 

projektanty 

...

pro kohokoli,
kdo již podniká
či se
teprve chystá
podnikat.


S JVP budete
100% úspěšnější

Ať jste lékař či truhlář, 
kouč či pedikérka,
podnikáte-li
v jakékoli oblasti,
tak získáte více
lepších klientů.

Kdyby JVP znali
účastníci reality
show Den D,
tak by se
nepotřebovali
podřizovat 
finančním 
podmínkám
investorů. 


JVP je 
pro firmy
prakticky libovolné
velikosti a zaměření. 

JVP zároveň pomůže
jednotlivcům
a malým týmům
překonat
velké společnosti.